Samsung Galaxy s4 16gb

Shitet nga: Kristo 20 Maj 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Samsung galaxy s4 16gb shitet per arsye mos perdorimi . Eshte blere ne Shkurt te vitit 2014 ne filial te Samsung ne shtetin Italian . Eshte blere ne gjendje te re
dhe perdorur vetem 2 muaj , gjate gjithe kohes me kase mbrojtese dhe cipe mbrojtese ne ekran , nga nje vajze .
Pa asnje dyshim nga aspekti estetik eshte teresisht perfekte , si e re . Shoqerohet me karikues , kutine e saj dhe me deshire kufjet. Nderohet dhe me iphone 5 ne gjendje estetike te njejte . Mirepresim vetem oferta serioze ( I padiskutueshem ) .
Fotot jane bere me Samsung Galaxy s4 bmw 320ci m3 look....cmimi i diskutueshem....motorri 2.0 benzin/gaz (shum ekonomike ne versionin gaz me 10 mij lek 12j0 km) impjant gazi sekuencial i 2011 sekuencial (ne kok te pistonit) nga me te miret ne treg dhe i licensuar edhe ne dokumentat e makines.
Motorri: ne gjendje perfekte me te gjith aksesoret m3
Tapiceri: lekur shume paster m3 ngjyr e zeze me sedilje me ngrohje
Pamja e jashtme: ngjyra blu metalixato, look origjinal m3 nga fabrika
Sistemi ftohjes: clima tronic
Sistemi frenimit: brembo me ajerosje
Sistemi ndricimit: fenere angel eyes xenon...stopa led...dhe cdo llamp ne gabin led
Kambio: manuale 6 marrsha
xhamat te 4 elektrik, 25% te erret
Sistemi audio: bokse origjinal te bmw dhe tweetera origjinal, kasetafon sony explod me usb
Disqet dhe gomat: gomat perpara michelin 225/40 R18, mbrapa bridgestone 255/40 R18...disqet M3 17" origjinal
Amortizator dhe susta sportive
Te gjitha sherbimet e kryera ne koh (vaj filtra gomina rrypa) me liber sherbimesh

Dokumenta te rregullta shqiptare edhe per jasht shtetit
Makina ka pasur vetem dy pronar!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim