Samsung Galaxy s4

Shitet nga: kleand 02 Tet 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet samsung galaxy s4 5 dit i perdorur , i blere para 5 diteve tek shpresa al computer . I ri akoma ne qese dhe kellef origjinal shtes . Eshte me garanci 2 vjet . Shitet sepse kam cel tjeter dhe po rri kot . Cmimi eshte = 300 euro i padiskutueshem
Te kontaktojn vetem persona serioz .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim