Samsung Galaxy alpha

Shitet nga: indrit 12 Nën 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Samsung Galaxy Alpha ne gjendje perfekte, si te rinj te sapoardhur nga USA, origjinal te operatorit At&t por te zhbllokuar me cdo lloj karte...Disponoj 2 cope nje te zi dhe nje te bardhe...Eshte telefoni i fundit i samsung dhe eshte shume i bukur estetikisht...Te rinj ne dyqan kushtojne 560euro dhe kane vetem 3 jave qe kane dale ne treg. Ne cmim perfshihet telefoni dhe karikuesi me fishe...per me shume info mbi telefonin vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha-6573.php

Cmimi 430euro secili
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim