Samsung Galaxy Y S5360

Shitet nga: andi 25 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Samsung Galaxy Y S5360 ne gjendje thuajse te re, me mborojtese gomine edhe plasmasin te fabrikes ne ekran! telefoni mban shume bateri, internet 3g dhe Wi-Fi 802.11 b/g/n, Hotspot functionality, Android OS, v2.3.6 (Gingerbread), dhe me nje procesor 830 MHz ARMv6. mund te shkarkoni te gjitha aplikacionet e mundshme!
FOTOJA ORIGJINALE E TEL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim