Samsung Galaxy Tab 2 10.1 inch. Wifi + 3G (sim)1..

Shitet nga: Rajan 19 Gsh 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tableti eshte ne gjendje shume te mire, pothuajse i ri fare..
Shitet per arsye mos perdorimi.

Ka ekran 10.1 inch,
ka vend per karte SIM dhe per Micro SD,
16 GB memorie te mbrendshme,
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi hotspot, 3G, GPRS, EDGE.
Bluetooth,
Kamera 3.15 MP, 2048x1536 pixels + kamera ballore
Sistemi Operativ Android, CPU 1 GHz Dual Core.
Bashke me kellefin origjinal.

Per me shum informacione rreth Tabletit :


http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_2_10_1_p5100-4567.php

Eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim