Samsung Galaxy SGH-T399

Shitet nga: Samsung 01 Nën 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje shume te mire, pa gervishtje ne ekran dhe pjesen e pasme.I zhbllokuar per te gjitha kartat
Ka parametrat e meposhtem:

CPU: Quad-core 1.4 GHz
Display: 4.0 inch
Camera: 5 MP, 2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash
Memory: 8 GB, 1 GB RAM
OS: Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)

Aksesore: Karikues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim