Samsung Galaxy S5

Shitet nga: Samsung 26 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

54 000 LEK

Komuna: Tiranë
ShitenSamsung Galaxy S5 te rinj.

Aparatet jane te rinj ne kutite e tyre me gjithe aksesoret perkates si USB, karikues, manual etj.

Jane te diponueshem ne disa ngjyra te bardhe, te zinj, blu dhe gold.

Cmimi eshte okazion me i liri ne treg vetem 54000 lek.

Blerja behet vetem me porosi. Produktet nuk ndodhen ne Shqiperi.

Per me shume oferta : https://www.facebook.com/pages/Your-Online-Shop/1501956103393410?ref=bookmarks
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim