Samsung Galaxy S5

Shitet nga: genti 23 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung galaxy SGH-900-T,ngjyra e zeze.Model amerikan ne gjendje shume te mire dhe pa gervishtje.Shitet me te gjithe aksesoret dhe me kelluf.Cmimi esht i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim