Samsung Galaxy S5 i Ri ne kuti me garanci

Shitet nga: Robin Tech 16 Krr 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

425 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Samsung Galaxy S5 i ri ne kuti me te gjithe aksesoret orgjinale dhe me garanci

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim