Samsung Galaxy S5 Active Gri

Shitet nga: indrit 17 Tet 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Samsung Galaxy S5 Active Gri ne gjendje shume te mire,., vetem 1 muaj i perdorur...Ne cmim perfshihet vetem karikuesi dhe fisha...Telefon unik, akoma nuk ka dale ne europe...Kushton 629euro i ri ne dyqan nese e porosit...Per me shume info vizitoni faqen:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_active-6356.php

Cmimi 370euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim