Samsung Galaxy S5

Shitet nga: Samsung S5 09 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Samsung Galaxy S5 2 jave i perdorur ne gjendje perfekte, shoqerohet me kutine e vete dhe aksesoret origjinale. Cmimi 50.000 leke, te interesuarit te telefonojne ose sms ne nr. 0697760770 & 0683280550
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim