Samsung Galaxy S4

Shitet nga: mandi.inc 15 Gsh 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni është i përdorur dhe ka disa gërvishtje në kasa kurse xhamin e ka si të ri, është origjinal dhe i zhbllokuar shitet ose nderohet me tel tjetër..
BlackBerry Q10, HTC One, iPhone 5, LG g2, Motorola moto X Kontakt në, soulfly.x@live.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim