Samsung Galaxy S4

Shitet nga: xhadi 31 Krr 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

34 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten Samsung Galaxy S4 ne gjendje perfekte. Kemi disa ne gjendje. Te bardhe dhe gri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim