Samsung Galaxy S4 original

Shitet nga: Endri 29 Maj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Nderroj samsung galxy s4 original i blere te Shpresa.al me fature edhe garanci .
4-5 muaj i perdorur ,ne gjendje shum te mire dhe mban karikim mjaftueshme ,,ne perdorim normal nji dit
Telefoni eshte pak i gervishtur anesore ,,ka mbrojtese xham per xhamin e telefonit ...nk ka asnjelloj problemi ..
plus kam edhe karte memorie 8 gb edhe te gjitha pjeset e tjera originale edhe kutinen ..punojne te gjitha sensoret levizja nga ajri me sy ,,per televizoret etj ...
.dua ta nderroj thjesht sepse mu ka merzit,,,me iphone 5 te bardhe ne po te njejten gjendje si telefoni im .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim