Samsung Galaxy S4 mini

Shitet nga: Klevis 22 Tet 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tirane,shes Samsung Galaxy S4 mini 8Gb ngjyre blu.Tel e kam blere te ri para 2 muajsh dhe ne cmim perfshihen te gjithe aksesoret origjinale bashke me kutine si edhe nje kase mbrojtese te cilen e kam mbajtur gjate gjithe kohes ne cel.Eshte pothuajse i ri pa asnje gervishtje,perfekt.Per me teper shikoni dhe fotot si dhe mund te me kontaktoni ne nr tim te tel.Cmimi 30000 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim