Samsung Galaxy S4 i bardhe

Shitet nga: indrit 10 Tet 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Samsung galaxy S4 i zi versioni i At&t, i sapo ardhur nga USA por i zhbllokuar. Ne gjendje te mire. ka shenja perdorimi tek inoksi anash dhe i mungon xhami qe mbulon kameren nga pas por qe nuk ndikon ne cilesine e fotove. Ne cmim perfshihet telefoni dhe karikuesi me fishe

Cmimi 200euro...

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim