Samsung Galaxy S4 Mini

Shitet nga: Shpetim 06 Nën 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Tiranë
Samsung Galaxy S4 Mini
Shitet Samsung Galaxy S4 Mini Me Dy Karta Sim....
Eshte Ne Gjendje Perfekte dhe Ka Veq 1 Muaj Perdorim...
Ka Te Gjitha Programett Te CilaT Ju INteresojne Me Shume....
Perfundimishht eshte ne Gjendje SHume Te MIre....
Nxitonii.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim