Samsung Galaxy S4 Mini me 2 karta

Shitet nga: Mobile Zone 06 Shk 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung Galaxy S4 Mini, te rinj ne kuti, ngjyre e zeze, e bardhe, e kuqe dhe vjollce, me 2 karta dhe me 1 karte. Ekran 4.3", memorje e brendshme 8GB, RAM 1.5GB, CPU Dual-core 1.7 GHz Krait, kamera 8MP, Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim