Samsung Galaxy S4 Active i zi

Shitet nga: indrit 04 Gsh 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Samsung Galaxy S4 Active (versioni amerikan i At&t) ingjyre gri , ne gjendje perfeke si i ri,memorje 16gb,fotokamer 13mp, ekran 5" SuperAmoled, processor quad core Snapdragon S600 1.9ghz, 2gb ram si dhe eshte kundra ujit. Reziston ne 1 meter thellesi per 30min, ben edhe foro ne uje. Per me shume info vizitoni faqen:

http://www.gsmarena.com/samsung_i9295_galaxy_s4_active-5446.php

Cmimi 260euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim