Samsung Galaxy S4

Shitet nga: Samsung Galaxy S4 Active 02 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Samsung Galaxy S4 Active 2gb ram quadcore full hd. Water resist/proof i ardhur nga USA i zhbllokuar dhe perdoret ne cdo vend te botes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim