Samsung Galaxy S4.

Shitet nga: ddd 30 Qer 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Samsung Galaxy S4. Telefoni eshte me ekran te djegur. Gjendja fizike eshte shume e mire dhe nuk ka asnje problem tjeter.
KUJDES!! CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM. NQS JENI DAKORD TELEFONONI, Ju flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim