Samsung Galaxy S3

Shitet nga: galaxy S3 18 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 LEK

Komuna: Tiranë
Galaxy S3 16 gb , i zhbllokuar punon me te gjitha karta shqiptare. Eshte 1 muaj i perdorur shum i paster dhe i pa gervishtje fare qe domethen eshte i ri fare. ngjyre black. Cmimi shum pak i diskutushem!
TEL NDODHET TEK 21 DHJETORI , PERBALLE ME AMBULANCE NR 9, SERVIS CELULARESH!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim