Samsung Galaxy S3

Shitet nga: Erzen 17 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje perfekte, me dopio xham dhe kase perkatese, te gjithe aksesoret origjinale te mundshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim