Samsung Galaxy S3

Shitet nga: Emiguel 21 Qer 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte nje muaj i perdorur pothuajse i ri... Shitet per arsye se kam marr telefon tjeter... Eshte ngjyre e blu e zene pa asnje gervishje. Jepet bashke me kuti dhe me aksesoret perkates. Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim