Samsung Galaxy S3

Shitet nga: Mobile Zone 06 Shk 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung Galaxy S3, te rinj ne kuti, ngjyre blu perle, e zeze dhe e bardhe.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim