Samsung Galaxy S3 i zi, i diskutueshem

Shitet nga: mandi.inc 19 Qer 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Tel shtë si i ri..cmimi eshte i diskutueshem, nderrohet dhe me blackberry q10
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim