Samsung Galaxy S3 Mini

Shitet nga: Mobile Zone 06 Shk 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung Galaxy S3 Mini, ngjyre e bardhe dhe e zeze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim