Samsung Galaxy S3 GT-I9300

Shitet nga: Jani 10 Dhj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Samsung galaxy S3 GT-I9300 i ardhur me date 09.12.2014 nga Italia me te gjithe aksesoret dhe eshte i ri ne kuti.
Eshte prodhimi 2014
Sistemi operimit eshte Android versioni 4.1.2 JELLY BEAN
RAM: 2 GB
Memory 16 GB
Ngjyra blu
Cmimi 300 mij lek
Nr: 0698832327
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim