Samsung Galaxy S 4g

Shitet nga: FATJON 22 Tet 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
Smartphone ne gjendje te shkelqyer, android, kamera mbrapa dhe para, ekran amoled, 1 gh procesor.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim