Samsung Galaxy Pocket ( GT-S5300 )

Shitet nga: Turi 09 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Samsung Galaxy Pocket ne gjendje te mire . Shitet bashke me kllufin dhe karikuesin e tij origjinal .
I ardhur nga Italia. Shitet 70 euro. Cmimi i diskutueshem !!

Ketu keni informacionet e nevojshme per telefonin... http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_pocket_s5300-4612.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim