Samsung Galaxy Note 3 i zi

Shitet nga: indrit 22 Jan 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR   320 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Samsung Galaxy Note 3 i zi ne gjendje te mire me karikues dhe fishe,origjinal i operatorit AT&T USA. Memorje e brendshme 32gb. Telefoni ne xham dhe mbrapa eshte ne gjendje perfekte, por ka shenja perdorimi ne anesore...Per me shume informacione vizitoni faqen e internetit:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_3-5665.php

Cmimi 2800euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim