Samsung Galaxy Note 3 i bardhe

Shitet nga: indrit 10 Nën 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Samsung Galaxy Note 3 i bardhe ne gjendje shume te mire me karikues dhe fishe,origjinal i operatorit T-Mobile USA. Memorje e brendshme 32gb...Per me shume informacione vizitoni faqen e internetit:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_3-5665.php

Cmimi 320euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim