Samsung Galaxy Note 3 32gb

Shitet nga: adi 04 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes ose nderroj galaxy note 3 ,i zi,32 gb. Versioni n900a me procesor quad core 2.3ghz. Shoqerohet me kuti,fishe dhe karikues.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim