Samsung Galaxy Note 3

Shitet nga: Blweim 07 Tet 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

305 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Samsung Galaxy Note 3 te ardhur nga Amerika (T-Mobile dhe AT&T) ne gjendje shume te mire pa asnje shenje perdorimi si dhe me kutine dhe aksesoret origjinale.

Ram 3GB dhe memorie te brendshme 32 GB. Ne gjendje jane dy ngjyra i bardhe dhe i zi.

Adresa: Dyqani "Nokia", rruga e Durresit, perballe ambasades Jugosllave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim