Samsung Galaxy Note 3 . N9005 32 gb

Shitet nga: Eriseld 31 Maj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet samsung galaxy note 3 .i perdorur. ram 3gb dhe kamer 13 mp ..telefoni eshte i ardhur nga jasht .. kontaktoni ne 0698464883
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim