Samsung Galaxy Note 2

Shitet nga: Samsung 20 Dhj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes samsung note 2 ne gjendje shume te mire. Telefoni ka ardhur nga amerika dhe eshte factory unlock me te gjitha kartat. Ngjyre blu e erret. CMIMI I PADISKUTUESHEM 30.000 LEK.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim