Samsung Galaxy Note 2

Shitet nga: Xhadi 04 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Telefoni ne gjendje shume te mire dhe i zhblokuar me te gjitha kartat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim