Samsung Galaxy Note 2 16 gb okazion shitet urgjent

Shitet nga: ccc 05 Krr 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Tiranë
Galaxy Note 2 4G Titanium Grey 16GB ne gjendje shume te mire pa asnje problem ose defekt i ardhur nga Zvicra factory unlocked me parametra te shkelqyer.
Procesor 1.6GHz quad-core, 2GB Ram, 5.5inch HD screen, Kamer 8 dhe 2 MPx, internet shume i shpejte suporton 4G. Vjen me kllefin dhe karikuesin origjinal.


Nderrim i mundshem me iphone 5c ,lg g2, htc one, iphone 5c ose ndonje tel tjeter +/- leke sipas gjendjes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim