Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition),3gb ram,..

Shitet nga: Niku 11 Krr 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Tabi eshte ne gjendje shume te mire,shume i paster,perfekt.Shoqerohet me nje kellef.Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=hl

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim