Samsung Galaxy Note 10.1' (2014 Edition) me kart..

Shitet nga: Blerim 29 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Samsung Note 10.1" I RI i ardhur nga Amerika, version i 2014 me Android 4.4.2. Me karte SIM 3G, dhe memorje 16 GB, RAM 3GB dhe procesor quad core 2.3 GHz.
Per me shume detaje P605: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_10_1_(2014_edition)-5677.php
Cmimi 450 Euro Adresa: Dyqani "Nokia", rruga e Durresit, perballe ambasades Jugosllave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim