Samsung Galaxy Note

Shitet nga: aurel 17 Dhj 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Celulari eshtë ne gjendje te mirë, funksjonon rregullisht.
Ne çmim perfshihet karikusi origjinal dhe celulari esht akoma ne garanci (deri ne korrik 2015).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim