Samsung Galaxy Nexus i9250

Shitet nga: Miri 14 Dhj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet nje Nexus ne gjendje te shkelqyer dhe i mbajtur gjithe kohen me mbrojtese (telefoni+ekrani).

per te dhenat keni linkun meposhte:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_nexus_i9250-4219.php

Cmimi i disktueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim