Samsung Galaxy NOTE 1 GT N7000

Shitet nga: Enid 17 Dhj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Celulari ka nje problem qe nuk mund te lidhet me wireless por 3G i funksionon shume mire. Ekrani kur eshte ne low brightnes formon nje shirit jeshil thuajse te padukshem ne te djathte te tij, i cili me rritjen e ndricimit zhduket fare. Bashke me celularin merrni karikuesin origjinal, kasen mbrojtese dhe S-Pen(stilolapsin virtual)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim