Samsung Galaxy Grand Neo

Shitet nga: Mobile Zone 07 Tet 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung Galaxy Grand Neo, ngjyre e bardhe dhe e zeze. Ekran 5", memorje e brendshme 8GB, RAM 1GB, CPU Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7, kamera 5MP, sistem operativ Android OS, v4.2 (Jelly Bean).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim