Samsung Galaxy Grand 2

Shitet nga: Mobile Zone 06 Shk 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung Galaxy Grand 2, ngjyre e bardhe dhe e zeze. Ekran 5.25", memorje e brendshme 8GB, RAM 1.5GB, CPU Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7, kamera 8MP, sistem operativ Android OS, v4.3 (Jelly Bean), upgradable to v4.4.2 (KitKat).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim