Samsung Galaxy Core Versioni DUOS

Shitet nga: DORI 04 Gsh 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Madhesia e Ekranit 5''
Dual Sim (dy Karta) Origjinal
1 Muaj i perdorur,eshte mbajtur shume mire me qese ekrani dhe mbrojtese mbrapa gome.
procesori Dual-core 1.2 GHz Cortex-A5
8 GB memorje + Card memorje 1 GB dhurate.
1 GB RAM,shume i shpejte
Kamera mbrapa 5 megapixel,autofocus,LED flash.
Kamera para 1.3 megapixel
Android OS, v 4.1.2 (Jelly Bean)
Prodhim i vitit 2013,ngjyre e bardhe..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim