Samsung Galaxy Chat

Shitet nga: frenkli 18 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Tiranë
Dark blue , kamera 3.2 , android 4.0.4 , me tastier & touch , wi-fi
ka vetem 1 gervishte te vogel ne ekran dhe kasat jan pak te demtuara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim