Samsung Galaxy Ace1 & Blackberry Torch 9800

Shitet nga: klajdi 04 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 LEK

Komuna: Tiranë
Shes samsung galaxy ace 1 muaj i perdorur esht shum i paster dhe blackberry torch i perdorur.
Shiten per arsye mos perdorimi . Cmimi i diskutueshem . FLM !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim