Samsung Galaxy Ace

Shitet nga: Klodian Pepkolaj 16 Nën 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Samsung Galaxy Ace gt-s5830 shume pak i perdorur dhe pa asnje gervishtje. Gjendja perfekte, si i Ri. Internet i shpejt, whatsapp, viber, instagram, fb, gps. etjjjjj Ngjyra e bardhe.
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim