Samsung Galaxy S4 mini

Shitet nga: besi 02 Krr 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni i ri 1 muaj i perdorur i sapo ardhur, me te gjitha aksesoret e tij ne kuti , kufje dhe karikues origjinal. Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim